NETRIX

Zoradiť podľa:         Zobrazit: Katalogové zobrazení Seznamové zobrazení  
63.31
EUR
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-SX-MMD/ PN04948 (OEM pro Cisco) Skladom
Tovar je skladom, obvyklá doba dodania je do 1-3 pracovné dni.

Pri osobnom odbere je tovar na predajni bežne na druhý pracovný deň pri objednaní po-štv do 17h
63.31
EUR
Cisco 1000BASE-SX GBIC The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF) optic link spans up to 1815 feet (550 m) and on laser-optimized multimode fiber (OM3) optic link spans up to 3281 feet (1 km). odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet09186a008014cb5e.html
Prejsť na detaily produktu NOVATRON WS-G5484/ PN00415 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

63.31
EUR
Rozšiřující modul 1000Base-SX s LC konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např. L3 switche. Instalace probíhá zasunutím do SFP slotu. Modul poskytne rozšíření stávající sítě o optickou konektivitu na vzdálenost až 550 metrů při využití 50 mikronového optického kabelu. Parametry a specifikace: Protokol datového spoje: Gigabit Ethernet Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-SX-MM/ PN00221 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

76.50
EUR
Prejsť na detaily produktu NOVATRON WS-G5486/ PN00414 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

81.77
EUR
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1000BASE-LX/LH long-wavelength; with DOM
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-LH-SMD/ PN07080 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

81.77
EUR
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-LH-SM/ PN00222 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

85.73
EUR
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-T/ PN00220 (OEM pro Cisco) Skladom
Tovar je skladom, obvyklá doba dodania je do 1-3 pracovné dni.

Pri osobnom odbere je tovar na predajni bežne na druhý pracovný deň pri objednaní po-štv do 17h
85.73
EUR
Prejsť na detaily produktu NOVATRON WS-G5483/ PN00443 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

112.09
EUR
100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-FE-100LX/ PN00382 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

112.09
EUR
100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-FE-100FX/ PN00819 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

151.64
EUR
1 x LC Duplex Connector 100Base-FX SFP transceiver module
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-GE-100FX/ PN00591 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

375.74
EUR
X2-10GB-SR 10GBASE 10 Gigabit Genuine Transceiver Support 10GBASE Ethernet
Prejsť na detaily produktu NOVATRON X2-10GB-SR/ PN02006 (OEM pro Cisco) Skladom
Tovar je skladom, obvyklá doba dodania je do 1-3 pracovné dni.

Pri osobnom odbere je tovar na predajni bežne na druhý pracovný deň pri objednaní po-štv do 17h
375.74
EUR
The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengths are possible.
Prejsť na detaily produktu NOVATRON SFP-10G-SR/ PN02995 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

520.75
EUR
Typ rozhraní SFP Spotřeba energie (v normálním režimu) (W) 1.5 Síťové standardy IEEE 802.3z Kabelové vedení 1000BASE-ZX Hloubka (mm) 56,5 Výška (mm) 8.5 Šířka (mm) 13.4
Prejsť na detaily produktu NOVATRON GLC-ZX-SM/ PN00384 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

652.57
EUR
Prejsť na detaily produktu NOVATRON SFP-10G-LR/ PN03306 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

652.57
EUR
Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF
Prejsť na detaily produktu NOVATRON SFP-10G-LRM/ PN03722 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

652.57
EUR
Cisco Original X2 Transceiver Module 10GBASE-LR Form-factor:X2
Prejsť na detaily produktu NOVATRON X2-10GB-LR/ PN02468 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

1 647.85
EUR
Cisco 10GBASE-ER X2 Module for SMF odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/10-gigabit-modules/product_data_sheet0900aecd801f92aa.html
Prejsť na detaily produktu NOVATRON X2-10GB-ER/ PN02592 (OEM pro Cisco) Na otázku
Tovar momentálne nie je dostupný. O dostupnosti sa informujte emailom na info@unihouse.sk alebo telefonicky 033/59032-21

 

- NAJLACNEJŠIE PC ZOSTAVY V TRNAVE - NAJNIŽŠIE CENY ZA SERVIS PC A NOTEBOOKOV - ZMENA otváracej doby Po-Pi 9-17:30h Zlievarenská 1 - - - ZĽAVA - VÝPREDAJ NEPREVZATÉHO TOVARU NA SKLADE - - - všetky produkty po prihlásení ešte lacnejšie - - - Zbierajte €urá za každý nákup pre prihlásených klientov - - - Pre prihlásenie do katalógu požívajte prosím vaše prihlasovacie údaje zo starého eshopu. V prípade problémov prejdite prosím na STARÝ ESHOP -
Váš nákup: Váš nákup